Informatat e nevojshme mbi profilin e Devolli Corporation, Të gjitha informatat rreth korporatës, misionit, historikut dhe vlerat e kompanis mund ti gjeni këtu...

Devolli Corporation

Na ndiqni në:

LAJME

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ambasadori gjerman viziton Devolli Corporation – shprehet për rritje të bashkëpunimit me Gjermaninë Ambasadori i Republikës Federale të Gjermanisë në Kosovë, Jörn Rohde, ka vizituar sot Devolli Corporation, gjegjësisht fabrikën Prince Caffe në Pejë, ku është pritur nga themeluesi Shkëlqim Devolli

Me shumë pikëllim morëm lajmin se Leze Qena, mbretëreshë e skenës së teatrit dhe televizionit, si dhe ikona e Prince Kafe Turke, është ndarë nga jeta sot në Prishtinë, në moshen 85-vjeçare. Devolli Corporation do të mbajë gjithmonë në kujtesë, si