Informatat e nevojshme mbi profilin e Devolli Corporation, Të gjitha informatat rreth korporatës, misionit, historikut dhe vlerat e kompanis mund ti gjeni këtu...

Devolli Corporation

Follow us :

Blog

Tayna performancë elektrizuese në sheshin e Prishtinës

Reperja e njohur, Tayna ka dhuruar performancë të ‘zjarrtë’ para publikut në sheshin e Prishtinës.

Tayna është bërë imazhi i kompanisë së njohur kosovare ‘Princ Instant’ dhe në kuadër të kësaj ajo ka dhuruar edhe një koncert falas, shkruan Indeksonline.

 

 

Reperja përveç dukjes ka krijuar edhe një atmosferë tejet elektrizuese para një numri të madh adhuruesish që ishin mbledhur ta përcillnin nga afër reperen e njohur.

Tayna ka kënduar disa nga hitete e saj, derisa u mirëprit me duartrokitje nga publiku i mbledhur.

Kujtojmë që Tayna do të xhirojë edhe disa reklama gjatë periudhës së kontratës me ‘Princ Caffe’.