Informatat e nevojshme mbi profilin e Devolli Corporation, Të gjitha informatat rreth korporatës, misionit, historikut dhe vlerat e kompanis mund ti gjeni këtu...

Devolli Corporation

Follow us :

Blog

Tayna shkëlqen si imazh i ‘Prince Caffe’

Këngëtarja e njohur Tayna tashmë është imazh kryesor i Prince Instant dhe do të realizohen disa fushata televizive, shkruan Indeksonline.

Reperja Tayna ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me ‘Prince Caffe’ dhe gjatë kësaj periudhe ajo do të xhirojë 8 reklama.

Ajo së fundmi në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet duke e shijuar kafenë ‘Prince’ duke shkëlqyer me pamjen.