Informatat e nevojshme mbi profilin e Devolli Corporation, Të gjitha informatat rreth korporatës, misionit, historikut dhe vlerat e kompanis mund ti gjeni këtu...

Devolli Corporation

Na ndiqni në:

Blog

Tayna bëhet imazh i “Prince Instant”, nënshkruan kontratë dy-vjeçare

Sot u zyrtarizua përmes një konference për media bashkëpunimi mes Prince Caffe dhe rep artistes Tayna.

Me ketë marreveshje Tayna do te jetë pjesë e tetë video rekalamave në kuadër të Prince Caffe, për periudhën dy vjeçare.

Po ashtu gjatë konferencës u dhanë detaje për koncertin më të madhë që do të mbahet nesër në sheshin Zahir Pajaziti në Prishtinë prej orës 17:00, ku do të performoj Tayna, për argëtimin e fansavë të shumtë dhe përdoruesve të Prince Caffe.

Tayna u shpreh e lumtur dhe entuzjaste për bashkëpunimin që do ta ketë me Prince Caffe.

Energjia e Taynes ishte ndër arsyet pse u përzgjodh si figura e Prince Caffe për dy vitet e ardhshme.