Informatat e nevojshme mbi profilin e Devolli Corporation, Të gjitha informatat rreth korporatës, misionit, historikut dhe vlerat e kompanis mund ti gjeni këtu...

Devolli Corporation

Na ndiqni në:

Blog

Tayna dhe princi, krejt çfarë ju duhet për adrenalinë

Princ Instant sapo ka publikuar reklamën ku këngëtarja e njohur Tayna është imazhi kryesor.

Energjike dhe e bukur, Tayna është paraqitur në reklamën e Princit.

“Mos mendo dy herë”, ka shkruar Tayna përkrah videos së reklamës

Reperja ka nënshkruar kontratë 2 vjeçare me ‘Princ Caffe’ dhe gjatë kësaj periudhe do të xhiroj 8 reklama.
Në bashkëpunim me kompaninë e njohur kosovare, Tayna sot do të mbaj një koncert në sheshin e Prishtinës me fillim nga ora 17:00.